Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Trójmiejski Park Krajobrazowy

  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy
  • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    Trójmiejski Park Krajobrazowy

KONKURSY

 

KONKURS WIEDZY

"FAUNA I JEJ OCHRONA W TRÓJMIEJSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM"

 

   

WYNIKI KONKURSU

 

MIEJSCE I - Bartosz Sarnowski: Gimnazjum Nr 8 w Gdańsku

MIEJSCE II - Mateusz Tyburski: Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sopocie

MIEJSCE II - Natalia Bujny: Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sopocie

MIEJSCE III - Marta Szymkowiak: Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sopocie

wyróżnienia:

Stanisław Meissner: Szkoła Podstawowa Nr 23 w Gdańsku

Zuzanna Marszewska: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Sopocie

Iga Własów: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Sopocie

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM, UCZESTNIKOM I ICH OPIEKUNOM!